poniedziałek, 27 kwietnia 2015

KONKURS! Dlaczego warto czytać książki Umberto Eco?

Wraz z Wydawnictwem Noir Sur Blank zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest najnowsze wydanie bestsellerowej powieści „Wahadło Foucaulta” autorstwa bezkonkurencyjnego mistrza słowa, Umberta Eco.
Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić konkursowy post, który jest dostępny na Facebooku, oraz, w jednym zdaniu, w komentarzach pod tym postem napisać: dlaczego warto jest czytać książki autorstwa Umberto Eco? Na odpowiedzi czekam do 3.05.2015 (niedziela), do godziny 0:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 4.05.2015 o godzinie 12:00. Zapraszam!

Regulamin konkursu:
  1. Organizatorem konkursu jest autorka blogu Papierowy Morderca (http://papierowymorderca.blogspot.com/).
  2. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby mieszkające na terenie Polski.
  3. Konkurs trwa od 27.04.2015 do 03.05.2015.
  4. Ogłoszenie wyników nastąpi 4.05.2015.Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo oraz na stronie http://papierowymorderca.blogspot.com/, jak również na Facebooku.
  5. Aby wziąć udział w konkursie należy udostępnić konkursowy post i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: napisz, w jednym zdaniu, dlaczego warto jest czytać książki autorstwa Umberto Eco? Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym.
  6. Nagroda została ufundowana przez Wydawnictwo Noir Sur Blanc. Nagrodą jest książka „Wahadło Foucaulta” Umberto Eco. Przewidziana jest tylko 1 nagroda.
  7. Nagroda zostanie wysłana na koszt organizatora w najbliższym dniu roboczym po uzyskaniu od zwycięzców danych kontaktowych.


WYNIKI!
Zwyciężczynią konkursu z Umberto Eco jest...
Aga Lisowska!
która na pytanie o to, dlaczego warto czytać książki Umberto Eco, odpowiedziała: "Mistrz Eco to jeden z tych natchnionych wybrańców, którym udało się rozgryźć tajemnicę życia i śmierci, a któż nie chciałby jej poznać - "(…) stosunek heteroseksualny to najkrótsza droga do śmierci; przecież nawet dziecko wie, że ma on na celu prokreację, a im więcej ludzi się rodzi, tym więcej umiera."
Serdecznie gratuluję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz